0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Побутова хімія для пралень, готелів, ресторанів.

Сучасні засоби побутової хімії настільки великі, що представляють певні труднощі при їх виборі споживачем. Секрету тут немає: варто вибирати миючі засоби і засоби для прання не просто якісні та ефективні, але й безпечні у використанні. Купуючи побутову хімію, ми повинні бути впевнені в її екологічної безпеки.
Цим же принципом керуємося і ми, пропонуючи своїм покупцям якісні засоби для прання, які відповідають усім міжнародним стандартам безпеки. У каталозі нашого інтернет-магазину можна придбати побутову хімію для пралень. Професійна серія засобів для прання в мультипаках може використовуватися як для надання послуг хімчистки населенню, так і в побуті.
Екологічна побутова хімія для пралень: пральні порошки і гелі для прання
Представлена ​​хімія може використовуватися для прання текстильних виробів на підприємствах громадського харчування, промисловості, для готелів і санаторіїв, спортивних і медичних підприємств. Професійні засоби для прання забезпечать якісне прання білизни і уніформи: медичних і кухарських халатів, фартухів і ін.
Сильно забруднені спецодяг вимагає спеціальних засобів, які зможуть впоратися з будь-яким типом плям і бруду. Концентровані пральні порошки допоможуть ефективно відіпрати будь-який спецодяг для персоналу готелю, ресторану, клінінгової компанії або автосервісу.
Велика пачка прального порошку 8 кг ПольщаУніверсальний пральний порошок Professional universal О"Хайна в картонній великій упаковці (8,4 кг) з ручкою - саме такий. Він підійде для економного та ефективного використання як в пральнях, готелях, ресторанах, дитячих установах, так і в домашніх умовах, для сім'ї .
Альтернативою прального порошку є Гель для прання Про "Хайна Professional 5.5 л - універсальний, у великій зручній упаковці, розрахованої приблизно на 110 прань. Може використовуватися як для ручного прання, так і для прання в машинах-автоматах.
Великі упаковки засобів для прання - вигідне придбання для пралень, пансіонатів, готелів, ресторанів, кафе і для великих сімей
Пропоновані засоби для прання не становлять загрози здоров'ю, так як в них відсутній з'єднання металів, фосфорної кислоти і інші шкідливі речовини.

10-кілограмова економ-упаковка прального порошку Prestige Color не містить не тільки фосфатів, а й синтетичних цеолітів - речовин, що поліпшують якість прання, але, на відміну від натуральних, погано вимиваються з тканинних волокон і несучих шкоди здоров'ю. До того ж цеоліти мають абразивні властивості і можуть вплинути на зношування деталей пральних машин.
Порошок містить оксиген, який дозволяє усунути плями навіть з кольорової білизни.
Пральний порошок Prestige представлений в декількох варіантах - для кольорової білизни і універсальний в упаковках по 10 кг і картонна коробка 5.5 кг з пральним порошком для кольорового одягу. Упаковка прального порошку Prestige Baby Sensative 4.5 кг призначена для дитячої ніжної і чутливої ​​шкіри, і може бути вибрана не тільки дбайливими батьками, а й працівниками дитячих медичних і виховних установ для прання постільної білизни в дитячих садах, а також спецодягу.
Представлені засоби для прання проведені відповідно до європейських стандартів якості і не містять заборонених токсичних компонентів.Рекомендовані товари