0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

О"Хайна побутова хімія: пральні порошки, гелі для прання, засоби для прибирання, мило для рук

О"Хайна побутова хімія: пральні порошки, гелі для прання, засоби для прибирання, мило для рук

 

Побутова хімія ТМ "Охайна"

 

Торгова марка «Охайна» пропонує різнопланову лінійку побутової хімії, розробленої відповідно до високих стандартів якості та екологічності. Офіційним дилером торгової марки є ТОВ «Автотрейд Компані», який співпрацює з українськими виробниками, а також з польським брендом Престиж і білоруським «БелАсептіка-Дез».

«Охайна» - це побутова хімія для сучасних людей, які цінують свій час і дбають про своє оточення

Переваги продукції Охайна

Якість продукції із позначкою Охайна не поступається провідним європейським брендам, при цьому її вартість буде доступна кожному покупцеві. Миючі та чистячі засоби, безфосфатні пральні порошки, засоби для миття посуду, засоби для побутової техніки виробляються на сучасному технологічному обладнанні з дотриманням високих стандартів якості і з турботою про довкілля.

Різні варіанти упаковки дозволяють вибрати необхідний обсяг і бажаний матеріал. Пральні порошки підходять як для пральних машин будь-якого типу, так і для ручного прання, мають нейтральним ароматом. Дитячі засоби не мають аромату і не викликають алергічних проявів. Засоби для прання допомагають зберегти первинну структуру тканини, включають гранули для пом'якшення води, захищають пральну машину від накипу.

Серія NanoStar заснована на шведських інноваційних технологіях з урахуванням високих вимог до засобів побутової хімії. Це наочний приклад того, як можна полегшити побут за допомогою якісних засобів для чищення й вбирання. Серія «НаноСтар» включає кілька спеціальних засобів для чищення, призначених для різних поверхонь і матеріалів. У їх складі - комплекс активних компонентів і наночастинки оксиду кремнію, що допомагають боротися із стійкими забрудненнями без шкоди для здоров'я і оточення. Наночастки утворюють захисний шар, який продовжує чистоту вироби і відповідно інтервал між прибиранням. Будь-яке з засобів не має в складі хлору і фосфатів.

Засоби для чистки мають густу формулу, антибактеріальний ефект, дезінфікують, видаляють іржу і вапняний наліт з поверхонь, залишаючи після себе ідеальну чистоту і свіжість.

Ідеальне співвідношення ціна - якість дозволить економно і дбайливо ставитися до свого оточення.

 

Засоби побутової хімії ТМ Охайна купити в Україні:

 

Чистота з Охайна - це швидко, ефективно, безпечно!Показано з 1 по 15 із 63 (всього сторінок: 5)