0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Пральний порошок для прання дитячої білизни, гель для прання дитячих речей без фосфатівПоказано з 1 по 11 із 11 (всього сторінок: 1)

Пральний порошок для прання дитячої білизни, гель для прання дитячих речей без фосфатів

Як вибрати засіб для прання дитячих речей
З появою в сім'ї малюка перед молодими батьками постає проблема вибору ідеального засобу для прання дитячих речей. Це завдання здається легкою тільки на перший погляд, адже необхідно врахувати стільки нюансів ...
Яким повинен бути пральний порошок для дитячого одягу?
Вибір прального порошку для дитячих речей - справа непроста, адже до таких засобів пред'являються найвищі вимоги.
Безпека


Дитячий пральний порошок повинен бути, в першу чергу, безпечним і екологічним, щоб не допустити роздратування ніжної дитячої шкіри і алергічних проявів з боку органів дихання.
Одним з критеріїв високої якості засобу для прання є відсутність в ньому фосфатів та інтенсивної аромату. Фосфати зазвичай додаються виробником для пом'якшення жорсткої води, але в якісних дитячих порошках їх замінюють більш безпечними цеолітами.

Ефективність


Крім того, засіб має ефективно справлятися з різними забрудненнями, а їх, у міру дорослішання малюка, буде чимало. Пізнавати нове і залишатися при цьому чистим навряд чи вийде, а кожній матусі хочеться, щоб її дитя завжди виглядало акуратно.


Висока якість


Якщо вибирати дешевий порошок, це обов'язково позначиться не тільки на якості прання, але і на стані одягу. Річ буде виглядати зношеною, її колір потьмяніє, а волокна тканини стануть більш пухкими і неміцними.
Якісний пральний порошок для дитячих речей  продовжує термін експлуатації одягу і зберігає її привабливий зовнішній вигляд на більш довгий час.
Сертифіковані порошки містять в складі біо-компоненти, мінімальний відсоток поверхнево-активних речовин і мають на упаковці спеціальне маркування безпеки.
Купити дитячий пральний порошок
Вибір дитячого прального порошку також залежить від способу прання - вручну або за допомогою пральної машини.
Хороший пральний порошок не просто справляється зі своїми прямими обов'язками, а й є абсолютно безпечним для здоров'я. Якщо врахувати всі перераховані вище вимоги, то вибір не буде представляти складності.

Гель для прання дитячих речейПральний порошок для прання дитячих речей, дитячого одягу

Розгорнути