0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Гелі для прання, рідки пральні порошки для кольорових речей, універсальні, для дитячих речейПоказано з 1 по 11 із 11 (всього сторінок: 1)

Гелі для прання, рідки пральні порошки для кольорових речей, універсальні, для дитячих речей

Гелі для прання, рідкі пральні порошки, гель для прання купити

У боротьбі за популярність гелі для прання давно перемогли класичні пральні порошки. І це цілком справедливо, адже рідкі засоби мають масу переваг.

Відмінні властивості гелів для прання

Гелі для прання можуть відрізнятися призначенням: для кольорового, чорного, білого білизни, для делікатних шовкових або вовняних тканин, спеціальні високоактивні засоби для боротьби зі стійкими плямами і іншими забрудненнями.

Рідкі засоби для прання відрізняються густотою: концентрований гель більш економічний у використанні. Однак і в них, і в звичайних рідких засобах присутні очищаючі реагенти, які легко проникають у волокна тканин і розчиняють бруд на молекулярному рівні, причому навіть при низьких температурах води.

Вагомою перевагою для багатьох господинь буде наявність в рідких засобах ароматизованої аромати і спеціальних пом'якшуючих речовин, завдяки яким немає необхідності додатково використовувати кондиціонери-ополіскувачі.

Крім того, багато кондиціонери для білизни мають слизову текстуру, яка погано вимивається з нутрощів пральної машини, а пральні порошки також залишають свій слід не тільки на барабані пральної машини, але і на речах, особливо темних.

Незаперечні переваги рідких засобів для прання:

  • Прання трикотажних виробів рідким засобом менше деформує виріб.
  • Гелі легко розчиняються у воді і не утворюють велику піну.
  • Працюють навіть у холодній воді.
  • Рідкий засіб більш безпечно в порівнянні з сипучими порошками, які залишають суспензія в повітрі і не підходять алергікам. Особливо актуально для господинь, у кого пральні машини вбудовані в кухонні меблі, і порошок може потрапити на продукти харчування.
  • Існують спеціальні лінійки продуктів для кольорового, чорного і білого білизни, в яких особливі компоненти підкреслюють і зберігають вихідний колір вироби.
  • Багато рідкі засоби містять натуральні компоненти: олії, ензими, іони срібла і т. Д., Які підвищують зносостійкість попрану речей.
  • Зручність у використанні: рідку форму засоби легше дозувати, завдяки спеціальному носика або мерному ковпачку, що також дозволяє економно витрачати засіб.
  • На що звернути увагу, вибираючи гель для прання?

Перед покупкою дуже важливо ознайомитися зі складом кошти, щоб виключити наявність небезпечних для здоров'я компонентів. На жаль, бувають недобросовісні виробники, чия продукція містить перевищують норми хімікати, що також швидко призводить випраний одяг в неналежний стан.

Купити рідкі гелі для прання сьогодні не проблема, ринок рясніє пропозиціями засобів для найрізноманітніших цілей. Якщо вибирати перевіреного виробника з сертифікованою продукцією, то прання речей перетвориться в приємний і необтяжливий процес, а випрати одяг довго буде радувати відмінним зовнішнім виглядом.

На нашому сайті представлені гелі для прання такіхторгових марок: Охайна, Prestige.


Розгорнути