0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Відбілювачі і засоби для виведення плям з активним киснем та ензимамиПоказано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)

Відбілювачі і засоби для виведення плям з активним киснем та ензимами

Засоби для виведення плям, відбілювачі з активним кісородом та ензімами
На жаль, білосніжну білизну, сорочки або скатертини недовго радують сліпучою білизною: через деякий час речі набувають сірий або жовтуватий відтінок, місцями з'являються плями. Повернути речей первісну новизну допоможе відбілювач або видалення плям.


Які бувають відбілювачі?

 

  • Хлорсодержащие,
  • Кисневі,
  • Оптичні,
  • Приготовлені самостійно з підручних засобів: нашатир, сода, аспірин, лимонна кислота і ін.

Кожен з видів - зі своїми достоїнствами і недоліками і має право на життя, проте, якщо перед вами стоїть завдання швидко, ефективно і безпечно досягти білизни речей, рекомендуємо придивитися до продукції ТМ охайна, Prestige і Berry.

В даному розділі каталогу представлені кисневі відбілювачі і засоби для виведення плям торгових марок Охайна (Україна) і Престиж (Польща), що не містять хлору і тому найбільш безпечні, вони можуть використовуватися навіть для дитячої білизни.
У чому переваги даної продукції?
Продукція цих торгових марок має європейський сертифікат якості, виробляється з використанням німецької сировинної бази, а прийнятна ціна робить будь-який із засобів доступним для будь-якого бюджету.
Відбілювачі і засоби для виведення плям Prestige і О "Хайна з активним оксигенів і ензимами не руйнують волокон тканин навіть при регулярній пранні, призначені для прання як білої, так і кольорової, не викликають роздратування шкіри, і тому можуть використовуватися навіть для дитячої білизни.
Ці кошти включають відбілюючі компоненти на основі кисню, неіоногенні ПАР, ензими. При контакті з водою виділяється активний кисень, під впливом якого поверхню полотна тканини піддається окисленню. Цей процес допомагає позбутися від жовтизни або сіруватого відтінку, видалити плями і неприємний запах, завдяки антибактеріальній ефекту.
Відбілювачі з оксигенів значно полегшують побут, так як з їх появою вже немає необхідності замочувати і кип'ятити білизну для повернення йому первісної свіжості.
Основною перевагою кисневих відбілюючих засобів є відсутність необхідності прання в гарячій воді. Речовина починає діяти вже при 40 градусах. При цьому структура тканини зберігає свою цілісність, тому кошти з оксигенів можна без побоювання використовувати при пранні делікатних матеріалів з вовни або шовку.
Позбутися від застарілих плям і забруднень? Легко!
Відбілювачі і засоби для виведення плям з активним киснем без зусиль відперуть плями від вина, крові, жиру, поту, трави.
Кисневі відбілювачі менш агресивні за дією, в порівнянні з хлорсодержащими, цілком виполікуються з волокон тканини, не руйнуючи їх, і тому є безпечними і екологічними.
Оксигенів відбілювачі освіжають білизна і роблять кольори яскравішими, усуваючи сірий відтінок.
У складі деяких відбілюючих засобів містяться також оптичні відбілювачі, їх принцип дії заснований на віддзеркаленні світла, після чого одяг отримує додатковий ефект білизни і сяйва.

 

Розгорнути