0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Пральні порошки: універсальні, для кольорових речей, для білого, для дитячих речейПоказано з 1 по 15 із 35 (всього сторінок: 3)

Пральні порошки: універсальні, для кольорових речей, для білого, для дитячих речей

Пральні порошки вже давно лідирують на ринку побутової хімії. Пральний порошок являє собою суху суміш, що сполучає в собі пави, відбілювачі, ароматизатори, мило, засоби для виведення плям та інші складові в залежності від виробника.
Пральні порошки бувають:

  • Для машин автомат
  • Для ручного прання
  • Для білого білизни
  • Для кольорової білизни
  • Універсальні
  • Для дитячого одягу

Пральний порошок недорого

Пральні порошки для машин автомат.
Пральні порошки, призначені для прання в машинах автомат, містять основний компонент, який відрізняє їх від порошків для ручного прання - це піногасник. Тобто, порошки, призначені для прання в машинах, менше утворюють піни, однак, якість прання при цьому не страждає.
Пральні порошки для ручного прання.
Пральні порошки для ручного прання - в першу чергу це порошки з більш щадить формулою, які не так негативно впливають на шкіру людини.
Пральні порошки для білої білизни.
У пральних порошках, призначених для прання білих речей, є компонент -отбеліватель. Це не хлор, як правило це або активний кисень або іншу речовину. Кольорові речі таким порошком краще не прати, так як колір може постраждати.
Пральні порошки для кольорового білизни.
Порошок для прання кольорових речей містять в собі щадний компонент для захисту кольору одягу. Як правило, речі після прання порошками для кольорових речей не застіривать і не линяють, зберігають свій колір довго.
Універсальні пральні порошки.
Універсальні порошки призначені для прання речей абсолютно всіх типів, для прання речей вручну, і в машинках автомат. Це означає, що виробники знайшли «золоту середину» при створенні універсальних порошків. І такі порошки працюють відмінно для всіх типів тканини і одягу.
Пральні порошки для дитячого одягу.
Пральні порошки для дитячих речей - їх основна відмінність - це максимально щадна формула, мінімум домішок, максимум натуральних компонентів, таких як мило. Пральні порошки для дитячої прання - не містять барвників, ароматизаторів, фосфатів, мають меншу кількість ПАВов.
Всі порошки, вироблені як на території України так і за кордоном, не містять фосфатів.
В інтернет магазині pbclean.com.ua представлені наступні типи пральних порошків: для кольорової білизни, для білої білизни, універсальні, для дитячої білизни. Фасування від 200 грам до 25 кг.


Як правильно прати пральним порошком.


Куди засипати пральний порошок.


Деякі господині насипають пральний порошок прямо в барабан пральної машини, минаючи відсік для пральних порошків. Це не вірно. Пральний порошок повинен взаємодіяти з водою. Йому потрібно більше часу і води, ніж гелю або капсули, для розчинення у воді.


З якої температури працює пральний порошок.


Пральний порошок не працює в холодній воді. Ефект прального порошку починається від температури 30 градусів і вище. Для прання в холодній воді використовуйте гелі для прання або капсули.


Чому пральний порошок НЕ відпирає.


Пральний порошок відпирає як правило краще, ніж гелі, якщо його правильно використовувати:


1. Засипати в відсік для пральних порошків.
2. Використовувати високу температуру прання.
3. Використовувати правильно режим і рівень завантаження пральної машини (на коротких циклах не завантажувати повністю барабан пральної машини)
4. Засипати пральний порошок з урахуванням рівня забруднення речей, жорсткості води.


Звичайно, буває і таке, що всі перераховані методи не працюють, тому що ви купили відверто неякісний порошок. Ми рекомендуємо Вам купувати перевірені порошки у нас в інтернет-магазині. Ми не продаємо підробки, ми продаємо тільки якісні пральні порошки, якими стираємо самі.

Розгорнути