0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Кондиціонери ополіскувачіПоказано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)

Кондиціонери ополіскувачі

Кондиціонери та ополіскувачі

Чи потрібно використовувати кондиціонер або ополіскувач для білизни? Вибір за вами, ми лише наведемо кілька аргументів на користь їх використання.

Головне, що робить кондиціонер, це  допомогає вимивати пральний порошок із тканин

Додання м'якості

Головним завданням кондиціонера є пом'якшення тканини після прання. Це особливо актуально для регіонів з підвищеною жорсткістю води. Адже, погодьтеся, наскільки приємніше доторкнутися з м'якою і гладкою тканини, ніж до грубої і дряпає коку. Деякі речі після використання кондиціонера навіть не вимагають прасування, що, безсумнівно, оцінять ті, хто не любить це заняття.

Економія електроенергії і часу на прасування

Завдяки пом'якшувальною речовин, одяг після ополіскування кондиціонером набагато швидше і легше прасується, оскільки грубих і сильних заломів на тканині практично не залишається.

Зменшення статичного ефекту

Кондиціонери мають функцію антістатіка. З кожним траплялося, що під час шкарпетки одяг, особливо синтетична, починає липнути до тіла, а після знімання светри волосся починає електризуватися, а одяг «стріляти» іскрами? Використання кондиціонера після прання одягу усуне таку неприємність.

Додання свіжості та аромату

Аромат кондиціонера - перше, на що звертають увагу при покупці. Приємний аромат вселяє впевненість в собі, розслабляє і дарує відчуття захисту, благополуччя і комфорту. Аромат кондиціонера і ополіскувача досить стійкий, і може стати «візитною карткою» - вашої і вашого будинку.

Захист одягу

Використання кондиціонера або ополіскувача для білизни робить тканина не просто м'якою на дотик, але і таким чином захищає волокна тканини від швидкого зношування. Такий захист діє від прання до прання, що значно підвищує довговічність речі. Також після застосування кондиціонера значно скорочується вірогідність утворення неприємних катишков з ворсу.

Захист кольору

Пом'якшувальні компоненти кошти перешкоджають вицвітання і допомагають речам надовго зберегти стійкий і глибокий колір. Існують універсальні ополіскувачі або спеціальні - для посилення відтінків кольорового або чорного білизни.

Повернення речей первісної форми

Щоб річ не "села», звичайно ж варто прати її відповідно до вказівок на етикетці, однак, якщо вже таке сталося, використання кондиціонера допоможе повернути зіпсованої речі форму. Для цього потрібно замочити сіла річ на ніч в розчині кондиціонера, а потім висушити її на горизонтальній поверхні.

Скорочення часу на сушку

Водовідштовхувальні властивості кондиціонера і ополіскувача для білизни допомагають ефективно відвести воду з волокон тканини. Тому, вже виймаючи річ з пральної машини, ви отримуєте її набагато більш сухий. Це допоможе скоротити час на сушку, а якщо ви використовуєте електросушарку - зберегти електроенергію і гроші.

Деякі люди не використовують кондиціонер і ополіскувач, оскільки бояться зіпсувати одяг. Насправді прання з кондиціонером не завдасть шкоди, якщо ви будете чітко знати, який одяг не слід прати з кондиціонером. Для цього потрібно уважно вивчити етикетку.

Чи не стирають з кондиціонером: спеціальну спортивний одяг, одяг з еластану, будь-яку мембранний одяг, одяг з водовідштовхувальним або вогнетривким просоченням, одяг з непромокаючої тканини, серветки з мікрофібри. Щоб уникнути алергії, дитячий одяг краще прати спеціальним кондиціонером.

 

Розгорнути