0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Prestige Престиж пральні порошки, гелі для прання, кондиціонери ополіскувачі.

Prestige Престиж  пральні порошки, гелі для прання, кондиціонери ополіскувачі.

ТМ Prestige Престиж

Синтетичні миючі засоби необхідні в побуті для чищення, прання, прибирання, видалення плям і інших забруднень, які складно усунути простою водою або натуральними засобами. Однак широке розмаїття представлених на ринку засобів представляє складність вибору, оскільки все більше людей приходить до розуміння розумного споживання, прагнучи вибирати не просто ефективну, але і безпечну побутову хімію.

Престиж - ім'я зобов'язує

Побутова хімія торгової марки Престиж - це продукція, яка не містить фосфатів, цеолітів, ферментів, відбілювачів, і при цьому ефективно бореться навіть з самими стійкими забрудненнями.

Побутова хімія під брендом Prestige випускається виробником Spartan Cleaner, заснованим в Польщі в 1995 році. Корпоративна політика компанії ґрунтується на трьох важливих принципах:

  • Висока якість продукції,
  • екологічність,
  • Доступність для кожного.

Вся продукція ТМ Престиж під строгим контролем заводу SPARTAN CLEANER виробляэться на території Європейського Союзу, в суворій відповідності до вимог безпеки, з турботою про споживача і навколишнього середовища, що підтверджується сертифікатами спеціалізованої німецької компанії TUV NORD Group.

Купити побутову хімію Престиж Україна Київ Вінниця

Асортимент ТМ Prestige:

  • Пральні порошки для білого і кольорового білизни,
  • Гелі для прання, ефективно діючі навіть в холодній воді,
  • Ополіскувачі і кондиціонери для білизни, що додають тканини м'якість і приємний аромат,
  • Відбілювачі і засоби для виведення плям з дієвою формулою для відновлення первинної білизни вироби,
  • Багатофункціональні засоби для миття посуду, успішно борються з жиром і іншими забрудненнями,
  • Засоби для туалету: очищають і дезінфікуючі гелі, освіжувачі повітря, туалетні блоки.

ТМ Престиж - лінійка високоякісної побутової хімії, що включає безфосфатні пральні порошки та гелі

Побутова хімія ТМ Престиж багатофункціональна. Вона не просто забезпечує чистоту виробам, але і має дезінфікуючі властивості, має ненав'язливу отдушку, м'яко впливає на шкіру людини і захищає пральну машину від накипу. При цьому продукція Prestige екологічно чиста і не порушує екологічних вимог, найважливішими з яких є биоразлагаемость поверхнево-активних речовин.

В асортименті бренду є особлива категорія - засоби для прання дитячої білизни, до виробництва якої пред'являються найвищі вимоги. Пральний порошок PRESTIGE Baby Sensitive для дитячого одягу не містить ароматизаторів, фосфатів, цеолітів, ферментів і відбілювачів. До складу включені гранули для пом'якшення води, які не викликають алергії і роздратування і зберігають первинну структуру тканини.

Компанія Spartan Cleaner виробляє побутову хімію Prestige з урахуванням поточних потреб споживача і з метою охопити якомога ширше коло покупців. Тому продукція Престиж може задовольнити попит самого вимогливого покупця, а її вартість при цьому залишається в межах допустимого. Вибір необхідного не складе труднощів, оскільки побутова хімія фасується в упаковки різного об'єму, і покупцеві залишається лише визначитися зі складом і зовнішнім виглядом необхідного товару.

Незалежно від свого призначення, будь-який засіб Престиж виявиться доступним за ціною, при цьому за стандартами якості та економічності витрати не поступиться навіть знаменитим брендам.

Де купити Prestige в Україні

Торговий дім Pbclean пропонує купити побутову хімію Престиж оптом і в роздріб недорого. Ознайомитися з пропонованою продукцією можна на цій сторінці сайту, а зробити оптову закупівлю - звернувшись до нас листом або телефоном за вказаними контактами.

 Показано з 1 по 15 із 30 (всього сторінок: 2)