0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Як і чим прати дитячі речі

Дитяча шкіра ніжна і чутлива, і до вибору засобу для прання дитячих речей потрібно підходити з особливою ретельністю. Як і чим прати дитячі речі, щоб одяг для малюків була чистою, але не таїла в собі прихованої загрози у вигляді алергенів і агресивних частинок?
Как и чем стирать детские вещиВибираємо правильне засіб для прання
Про те, що дитячий одяг прати «дорослим» засобом не рекомендується, чули всі. Однак варто повторити, чому.
Звичайні порошки містять фосфати або ПАР (поверхнево-активні речовини) - шкідливі для здоров'я, але пом'якшувальні жорстку воду і покращують якість прання. Незважаючи на те, що речі відпираються бездоганно, ці компоненти здатні викликати алергічні реакції, порушують імунітет і в цілому негативно впливають на здоров'я.


Правильний пральний порошок повинен мати маркування «для прання дитячих речей», містити мінімальну кількість ПАР і не включати фосфати.


Пральний порошок Prestige Baby sensitive (коробка 500 г або пакет 4,5 кг) - універсальний пральний порошок для прання дитячої білизни. Має високу миючу здатність і без зусиль справляється з плямами. Виготовлений в Польщі за німецькою технологією, він не містить фосфатів, не викликає алергію та інші подразнення ніжної дитячої шкіри. Підходить як для ручного прання, так і для прання в пральній машині будь-якого типу при температурному режимі від 30 до 95 градусів.


До речі, якщо говорити про правила прання дитячого одягу, то прати її необхідно при температурі, зазначеній на супровідному ярлику. Так річ збереже свій первинний зовнішній вигляд, не втратить форму, перше не сяде злиняє. Звичайно, при високих температурах води можна домогтися практично повної стерильності, але краще просто потім пропрасувати одяг праскою.
Ще одна порада - не варто купувати відразу багато прального порошку. Спочатку варто спробувати невелику упаковку і перевірити реакцію дитячої шкіри, надівши на дитину випрану цим засобом білизна. Якщо засіб підходить, тоді можна далі не експериментувати і впевнено купувати велику упаковку.
Дитяче мило для прання
До цих пір існує думка, що кускове мило відпирає краще. Можливо, це так, якщо прати речі вручну. Хоча боротися з плямами таким способом навряд чи вийде. Існує сучасна альтернатива здавна відомому господарському милу, коричневі бруски якого досі десь примудряються знайти наші бабусі.
Господарське рідке мило О`Хайна 1л - екологічне і дієвий засіб для прання, миття рук, посуду, вологого прибирання і знежирення поверхонь. Упаковка маркована золотим значком «100% чистоти», і за твердженням виробника, впорається з будь-якими забрудненнями. Підійде для ручного прання, замочування і прання в пральній машині-автомат.
Це універсальний засіб підійде для комплексного прибирання, легко очищає забруднені поверхні, усуває неприємні запахи і добре змивається навіть холодною водою.


Для прання дитячих речей варто скористатися надійним засобом для прання, що не містить консерванти, ароматизатори, барвники, фосфати і ін.

Великий гель для прання дитячих речей Гель для прання Про "Хайна Baby Sensitive 3л - вибір мам, які піклуються про чутливій дитячій шкірі. Пере в машині-автомат при температурі від 30 до 95 градусів. Упаковка кошти позначена значком «Stop allergy». Зручна, вбудована в конфігурацію флакона, ручка і ковпачок-дозатор. 3 л гелю вистачить на 60 прань.

Нюанси безпечної прання дитячого одягу


Малюки бруднять одяг блискавично, але ж так хочеться, щоб вони виглядали нарядно і охайно. Як впоратися з плямами, якщо містять хлор кошти дуже агресивні і небезпечні для здоров'я? Для боротьби з плямами краще вибирати засіб з перекисом або органічними кислотами - вони не настільки шкідливі, як хлор. Але в цьому випадку потрібно дуже ретельно прополоскати речі після видалення плям.
Кондиціонери та інші смягчители для дитячого одягу краще не використовувати, так як їх залишки погано вимиваються з волокон тканини і можуть викликати алергічну реакцію у малюка.
Полоскання одягу заслуговує на особливу увагу. Якщо пральна машинка оснащена режимом додаткового полоскання, краще скористатися цією опцією, щоб більш ретельно позбавити дитячі речі від хімічних миючих речовин.

 Рекомендовані товари